تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

فروشگاه شاهدخت؛ فقط کالای اصلی

 

فروشگاه شاهدخت اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که فروشگاه شاهدخت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، اکثر کحصولات را بر پایه تولید ملی عرضه میکند و درعین حال با بازرگانان تعاملات خود را برای حفط تنوع و ارائه محصولات متنوع حفظ میکند ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند  از مجاری قانونی وارد کشور شده را از فروشگاه شاهدخت با کیفیت اصلی خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در فروشگاه شاهدخت و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

 شاهدُخت؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایتفروشگاه شاهدخت  در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۳ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند پس از بررسی نهایی مرجوع و یا تعویض میشوند

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه شاهدخت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت  شاهدخت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که فروشگاه شاهدخت اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.