روش های ارسال مرسولات فروشگاه شاهدخت

 

برای پیگیری مرسوله ازطریق شرکت پست ایران کلیک کنید

 

در صورت عدم حضور در محل و دریافت نکردن بسته ارسالی،هزینه رفت و برگشت از مشتری کسر میگردد و پس از کسر هزینه ارسال مبلغ وی عودت داده میشود

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

فروشگاه شاهدخت  با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما شهروند محترم شهر مشهد فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در مشهد فعال است.

مشهد:

سفارش‌ها در شهر مشهد مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از ۳۵۰ هزار تومان رایگان ارسال می‌شوند.

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه شاهدخت

، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با مبلغ بیش از ۳۵۰هزار تومان می ‌شود.

هزینه ارسال سفارش‌های کمتر از ۳۵۰ هزار تومان برای شهرمشهد با هزینه پایه۲۵۰۰۰ تومان بابت پیک موتوری و ۱۵۰۰۰هزارتومان پست میباشد. البته نرخ حمل و نقل پیک موتوری به صورت تلفنی به مشتری اعلام میگردد که در صورت تمایل ارسال صورت میگیرد

 

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست و حداقل ۱۵۰۰۰تومان میباشد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مامور تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از مشهد در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

برای پیگیری مرسوله ازطریق شرکت پست ایران کلیک کنید

 

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۳۵۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق پشتیبانی واتساپ به فروشگاه شاهدخت
اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

 

تیپاکس

هنگام انتخاب روش ارسال با تیپاکس ،مستحضر باشید روش تیپاکس کاملا پس کرایه وبر عهده مشتری میباشد. بدین صورت مشتری هنگام تحویل گرفتن بسته ،هزینه ارسال محصول را به شرکت تیپاکس در محل دریافت پرداخت میکند

هزینه ارسال شرکت تیپاکس کاملا نامعلوم و توسط شرکت محاسبه میگردد

لطفادقت کنید هزینه بازگشت و عدم قبول کردن محصول از مشتری دریافت میگردد

در صورتی که عجله در تحویل  و ارسال بسته دارید میتوانید از سرویس تیپاکس استفاده نمایید در غیر اینصورت پیشنهاد ما سرویس پست پیشتاز میباشد. 

 

باربری(اتوبوس-کامیون)

این روش شامل هزینه ارسال محصول از فروشگاه به گاراژ بارگیری +هزینه بسته بندی محصول میباشد

حداقل هزینه ارسال محصول تا باربری به مبلغ ۲۵۰۰۰تومان میباشد.امکان افزایش نرخ وجود دارد

هزینه ارسال این محصول به صورت پس کرایه و نامعلوم بوده و مشتری هنگام تحویل از انبار شهر محل مورد نظر،هزینه را به شرکت های حمل نقلی پرداخت مینماید